World of Tanks Blitz Assistant

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 62.4 MB
  • Version 1.9.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Wargaming Group
World of Tanks Blitz Assistant mobil oyununda özel oyun sahnelerin keyfini çıkartın.

World of Tanks Blitz Assistant artık IOS mobil cihazınızda sizleri bekliyor. Artık tüm mobil tankçılar savaş istatistiklerine bakabilecekleri, diğer oyuncuların tekniklerini çalışabilecekleri ve daha çok şey yapabilecekleri kendi özel asistanlarına sahipler. Savaşlarda stratejik bir öneme sahip olan tankçıların muhteşem asistanları diğer oyuncuların planlarını öğreterek daha güçlü bir konuma gelebilirsiniz.

Mobil cihazlarınızda oyun oynamayı seviyorsanız World of Tanks Blitz Assistant oyununa mutlaka göz atmalısınız. Stratejik planlar üzerine kurulu olan bu muhteşem oyunda sizde başarınızı ikiye katlamak için kendi planınızı kurun ve düşmanlarınızı tanklarınız ile yerle bir edin. Dikkatli olmalısınız. Aksi halde oyunu kaybeden taraf siz olursunuz. En son savaş istatistiklerine bakarak kendinize özel bir formül geliştirmelisiniz.

Ona göre taktiksel hareketler ile oyunda başarı elde edeceksiniz. Savaşın ve stratejinin bir arada kullanıldığı World of Tanks Blitz Assistant mobil oyununda kazanmanız gereken bir savaş sizleri bekliyor. Kendinize göre bir strateji belirleyin ve oyunun sonunda kazanan taraf siz olmak için elinizden geleni yapın. Muhteşem bir oyun sizleri bekliyor. 

World of Tanks Blitz Assistant indir
DİĞER SÜRÜMLER